Psychowalkman, šamani a neurověda

Co je to psychowalkman? To je něco jako walkman (něco jako MP3 přehrávač – pro mladší generaci), který generuje do sluchátek zvuky a do připojených brýlí světelné záblesky a společně stimulují mozek uživatele podle předvoleného programu. Jedná se o aplikovanou neurovědu.

A jak to souvisí se šamany?

Vcelku jednoduše. Generované zvuky využívají pro stimulaci mozku stejných principů, jakými šamani putují do dolního a horního světa pomocí svého bubnu. Při přechodu do tranzu při použití psychowalkmanu nebo šamanského bubnu se režim mozkové činnosti přizpůsobuje podle okolních zvuků a obrazů.

K čemu se to používá? V tranzu je podstatně jednodušší zjišťovat informace uložené v podvědomí nebo nadvědomí a podle potřeby s nimi pracovat a upravovat je.

Na tomto a několika dalších principech je založen i nyní na internetu probíhající projekt Neurorestart. Spojují se v něm zkušenosti šamanů s vědeckými poznatky a výzkumy z oblasti neurovědy. Jednotlivé postupy byly a jsou pečlivě měřeny v laboratoři a vědci zkoumají, jak reagují mozková centra v závislosti na vnějších podnětech.

Připravené postupy umožňují například úplně zrušit a odbourat v podvědomí uložené negativní programy, které by vám mohly bránit v dosažení toho, čeho dosáhnout chcete.

Může se jednat o peníze, lásku, vlastní ohodnocení, postavu a další zajímavé aspekty. Vše spolu souvisí.

Například jedné paní, která dlouho nemohla otěhotnět, se po absolvování transformačního kurzu bez problémů krásně zakulatilo bříško. Prostě si z hlavy smazala program „s dítětem to neutáhneme„. A podobných konkrétních příkladů (zhubnutí, zbohatnutí, …) je spousta.

Pokud se chcete Neurorestartu zúčastnit, máte možnost. Videa jsou zdarma dostupná. Vzhledem k tomu, že se jedná o významnou změnu v zažitých zvycích, určité části vědomí se vyhlídce na nové zkušenosti brání. Pokud chcete staré zvyky změnit, je potřeba udělat rázný krok 🙂

945261_458293877583062_1356183682_n >> PODÍVAT SE NA VIDEA NEURORESTARTU <<

S přáním inspirující a šťastné budoucnosti
Jan Čejka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..