Sex a buddhismus? Jak spolu souvisí?

Sex a buddhismusTo mě taky zajímá. Proto si večer udělám kafe, sednu k počítadlu a podívám se na poslední veřejný webinář Neurorestartu. Nebo si možná dám čaj, abych po tomhle vůbec usnul 🙂

Mezi zajímavou sešlostí hostů ve studiu bude právě buddhistický mnich a přední česká sex-koučka. A co že budou dělat? Budou nám povídat o své revoluci a BODU ZLOMU. O okamžiku, kdy vystoupili ze své komfortní zóny a vyrazili za štěstím se srdcem otevřeným 🙂

Celé tohle šílenství a výmaz škodlivého balastu z mozku vypukne ve 20:00 a pro jistotu jsem si předem zarezervoval místo na stránce webináře. Sice šamani od minule podstatně posílili servery, ale co už. Naklikání mi zabralo 5 vteřin a přijde mi před začátkem upozornění.

Kdo u toho bude, ten bude. Kdo nebude, kdo ví, kde bude? 🙂 Zaručeně hodně daleko za námi, kdo jsme se rozhodli žít pro sebe a užívat si života.

Přemýšlíš o tom? To můžeš dělat třeba ještě 20 let. Pro změnu je rozhodující AKCE.

Rozhodni se dnes. Odhoď pohodlný život v kruhu „práce – gauč – hospoda“ a vykroč na cestu plnou zázraků. Dveře Neurorestartu jsou pro Tebe ještě pár hodin otevřeny.

Udělej něco pro sebe. Hned teď si zarezervuj místo a podívej se, kdo přijde.

>> UŽ REZERVUJU <<

Udělej si večer pro sebe čas a přidej se…

 

>> NAJDI SVŮJ BOD ZLOMU <<

Těším se na večer
Jan Čejka

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..