5 rad zkušených investorů

Počítáte s tím, že zkušenosti k rozletu můžete získat jen vlastními omyly a pády? A co se nechat inspirovat od těch, kteří už nějaké ty pády mají za sebou?

Přináším Vám několik rad a námětů od zkušených investorů. Nechť jsou Vám k užitku 🙂

investice

Investování i projekty, do kterých investujete, vás musí bavit. Investujete určitě i proto, abyste vydělali, ale jen o penězích to být nemůže, musíte z toho mít i radost – jako z každé práce.

~Karel Obluk

Nedovolte, aby vás nálady pana Trhu uvrhly do spekulací. Nepanikařte a nesnažte se o soutěž s časem. Klíč je udržet emoce na uzdě.

~Benjamin Graham prostřednictvím Warrena Buffetta

Užívejte si. Aktivní investování vyžaduje mnoho úsilí a času. Je mnohem snazší a radostnější věnovat úsilí projektům, které vás baví. To zlepší i vaše výsledky.

~Lubor Žalman

Neinvestujte do aktiv, které vás nezajímají, nebo nesedí k vaší povaze. Investování nemá být jenom o penězích, měla by to být i zábava.

~Dana Bérová

Všem doporučuju investovat do: 1. rodiny, 2. zdraví, 3. vzdělání, 4. svých koníčků, 5. zábavy.
jakmile toto funguje, všechny ostatní „výnosy“ jsou proti tomu „drobné“. Takže nemá cenu opisovat zaběhnutá klišé. Tohle jsou moje autentické tipy.

~Ondřej Tomek

 

Chcete si vyzkoušet obchodování na burze hravou formou bez nutnosti vlastní investice a s tím spojených rizik? Hrajte si a užívejte 🙂

podívejte se na videokurz a ebook – Hrajeme si na burze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..