S foťákem na cesty bez šéfa za zadkem?

Baví vás chodit do práce? Řídit se tím, co vám přikáže šéf? Nebo se umíte sami rozhodnout, co chcete dělat?

A do práce chodíte jen proto, abyste sehnali peníze? Nebo dokonce jen ze zvyku?

Na posledním místě, kam jsem jezdil do práce (jako programátor eshopu www.lekarna.cz) mě to sice ze začátku bavilo, ale hodně rychle se to zvrhlo ve stereotypní záležitost. Jsem duší spíš badatel a umělec. A je fakt, že jsem s sebou i do práce nosil foťák. Akorát na focení nebylo moc času. Ještě že kolegové občas potřebovali vyfotit nějaké nové produkty do nabídky, nebo sami sebe na stránku s přehledem týmu lékárny 🙂

Jenže mě baví víc fotit přírodu a detaily. Co s tím, když mě práce nebaví a zdržuje mě od toho, co mě baví? No co.. Praštit s tím 🙂

Ale jak to zařídit, abych měl penízky, které jsem doteď měl z té práce? No co.. Sehnat je jinde 🙂 A nejlíp to spojit právě s tím, co mě baví.

Fotograf v balíku

A že to v případě fotografie nejde? A kdopak vám tohle nakukal? 🙂 Zkusili jste to?

Že ne? Tak to zkuste 🙂

Nebo jo a nešlo to? Tak to zkuste jinak. Samozřejmě pokud chcete. Nebo se můžete vrátit do práce a dál dělat co vás nebaví.

Kolem nás je radost i štěstí i hojnost. Ale většina lidí to nevidí. Patřil jsem k většině, která to neviděla. A pak se to změnilo. Život je teď pro mě jedna velká dovolená.

Dělám věci, které mě baví a nemusím se bát vzkazů od šéfa. Žádného nemám. Neznám hranice mezi prací a zábavou. Dělám to, co mě baví. A užívám si to 🙂

Často se mě lidi ptají, jak to udělat. A často na to odpovídám. Poslední dobou jsem objevil pár lidí, kteří to dělají taky tak. A je jich čím dál víc.

Potěšilo mě, když jsem před pár dny objevil chlápka, který to má v životě podobně jako já. A navíc je taky fotograf. I jeho odpovědi jsou stejné. Hledáte změnu k lepšímu? Mrkněte na Pepovy rady.

Už to znáte? Pokud se rozhodujete, zda vstoupit do Pepova kurzu Vydělávej focením, mám pro vás skvělou nabídku. Ke vstupu do jeho kurzu dáváme s manželkou Janinkou hromadu dárků v ceně přes 6.000,- Kč.

Christmas-Present-2

ty dárky chci vidět hned teď

Třeba se jednou potkáme někde s foťákem na cestách. Bez tiku v oku, když někomu z nás zazvoní telefon. Prostě v pohodě. Jako páni vlastního času 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..