Chcete si vymýt mozek?

Já jsem do toho šel a moc se mi to líbí 🙂 Zbavil jsem se velké části z té hromady balastu, který jsem za 40 let v hlavě nahromadil a vytvořil si tak v hlavě prostor pro to, co v ní chci mít.

Neurorestart = vymývání mozků

Ano, píšu o Neurorestartu. Spousta lidí na něj nadává, že jde o vymývání mozků. A mají pravdu.

Podle mě je to fajn. Máme přece spoustu důležitých orgánů, které považujeme za důležité si mýt. Tak proč ne mozek?

Víte, proč se říká pohlavní orgány? Nejspíš proto, že jsou až PO nějakém hlavním orgánu. A který by to mohl být? Srdce? Mozek? Když je tak důležité, mýt si orgány pohlavní, proč bychom si neměli mýt ty i hlavní že? Podle mě je to ještě důležitější.

Říkáte si, proč teď píšu o něčem, co už je minulost? Minulost to sice je, ale ne nutně uzavřená. I celovečerní filmy mají svá pokračování 🙂

Tak například zrovna Neurorestart je teď právě otevřen. Ale jen do půlnoci 19.12.2013. Pokud Vás zajímá, podívejte se na stránky Rozcestníku.

Test 2014

Určitě Vás zajímá, co pro sebe můžete udělat právě Vy a právě teď. Bude toho hromada. Něco už je teď a další možnosti se otevřou hned po novém roce. Ale pšššt.. To je zatím tajemství. Ještě o tom na tomhle blogu určitě napíšu 🙂

Začněte krátkým testem, který Vám ukáže Vaši cestu. Zabere Vám to asi minutu…

Marie-test-640px

začněte tímhle krátkým testem

A když se vrátíme k tomu mytí a čištění… Srdce si můžete mýt za pomoci různých meditací, nebo si můžete jít pořádně zařvat někam na kopec. Kašlete na to, jak se to líbí vesničanům pod kopcem. Jde o Vaše zdraví a pohodu 🙂

A čím si mýt mozek? Můžete každý den vysedávat před televizí a s výrazem telete, jdoucího na porážku, sledovat seriály, politické debaty, zprávy, černou kroniku a nechat do sebe horem dolem hustit reklamy, co je pro Vás nejlepší a co si nutně potřebujete koupit, abyste byli šťastní?

Nebo můžete zkusit třeba řízené metody, které se využívají v Neurorestartu. Tenhle způsob mi vyhovuje podstatně víc. Proto jsem do něj šel. Televizi doma nemáme už asi 5 let.

Použijte vlastní mozek i srdce a sami se rozhodněte, co je pro Vás lepší.

Zkušenosti

S hygienou mozku jsem začal na jaře 2013. Hned s prvním kolem Neurorestartu. A výsledky předčily má očekávání. Psal jsem o tom například v článku Zajímá vás jak za dva měsíce ztrojnásobit svůj příjem? A manželka Janinka popisuje zvou zkušenost na stránce Zkušenosti s Neurorestartem. A od té doby pokračujeme pořád dál. Využíváme každou příležitost 🙂

Vaše možnosti

Podívejte se, jaké možnosti se před Vámi otevírají teď před vánoci. Pro začátek si udělejte jednoduchý test, kterým Vám ukáže, jaká je Vaše cesta v následujícím roce 2014. Test je založen na principech NLP (neurolingvistického programování).

pozitivní1a

A napovím Vám… Pokud to s hygienou myslíte taky vážně, máte možnost i Vy projít Neurorestartem a pořádně si vymýt mozek 🙂 A k Neurorestartu získat i super balíček bonusů, abyste každý den v roce 2014 mohli dělat něco pro sebe. Nejen pro někoho, koho máte napsaného v pracovní smlouvě jako zaměstnavatele. Otevřete si dveře k možnosti stát se zaměstnavatelem sám sobě. A pracovat jen pro sebe.

NR-bonusy

Magický rok 2014 – balíček bonusů

Přeju Vám krásné svátky vánoční a úspěšné vykročení do nového roku 2014
Jan Čejka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..