Láska, vztahy, mužské a ženské energie. A co na to neurověda?

Taky už se těšíte? Já moc 🙂 V úterý 28. května ve 20:00 bude spuštěn další webinář projektu Neurorestart. Tentokrát na téma „Láska, vztahy, mužsko-ženské energie a neurověda„.

Minulého webináře na kontroverzní téma „Peníze nebo spiritualita. A co dohromady?“, na jehož záznam se zde můžete podívat, se online zúčastnilo 2.350 lidí a více než 4.000 dalších lidí jej vidělo ze záznamu. Vysílání dostalo stovky ohlasů, zpráv a emailů, většinou nadšené a děkovné a občas i píchlo do vosího hnízda. Aby ne, když se mluvilo o tom, jak souvisí spiritualita s penězi a proč mnozí lidé nevědomky blokují přísun peněz do svého života.

Jen jsem viděl zprávu o chystaném webináři, řekl jsem si „paráda, další skvělé téma“ 🙂

Povídání se budou účastnit pro mě velmi zajímaví lidé

  • David a Alice Kirš – úžasný tým. zakladatelka organizace Ženy ženám®, platformy pro transformaci a spolu-práci žen a v současné době největší expert na infopodnikání, infomarketing a tzv. „podnikání z pláže“ v ČR.
  • Magdalena Vokáčová a Jiří Vokáč Čmolík – manželé, milenci, autoři, zakladatelé INNER WINNER INSTITUTU. Transformační umělkyně, autorka systému sebekoučovacích karet a neortodoxní šaman, společně jediní členové světové ATL, Asociace transformačních lídrů ze Střední a Východní Evropy.
  • Zdeněk Weber – zakladatel a ideový tvůrce iniciativy Mužský kruh a Vědomý lídr, podnikatel. Ten mne velmi zajímá, neboť tento týden se také bude účastnit Velkého mužského srazu, kam se společně se synem Kryštůfkem chystáme 🙂

Přidejte se. Osobně cítím, že to bude ještě větší paráda, než minule 🙂 Kapacita vysílání je  opět omezena na 5.000 účastníků. V tuto chvíli je v tréninku Neurorestart více než 37.000 lidí. Pokud chcete hodinu před zahájením vysílání dostat emailem upozornění a získat tak výhodu před ostatními zájemci, abyste se na webinář dostali, zaregistrujte se co nejdříve na této stránce.

S přáním velmi inspirativního večera
Jan Čejka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..