Proč jsem si v kalendáři zaškrtl úterý?

Co že se to bude zajímavého dít? Večer od 20:00 proběhne online vysílání manželů Milušky a Ivana Matoušových na téma Život ve svých rukou s velmi zajímavými hosty! A o čem to bude?

Určitě to bude opět velmi zajímavé 🙂 Miluška a Ivan Matoušovi vytvořili sérii úžasných a zdarma přístupných videí pod názvem Základy celostního zdraví. Dozvíte se v nich, mimo jiné, zajímavé informace o příčinách zdravotních problémů, co tyto problémy signalizují a jak uzdravit příčiny a tím i odstranit související nemoci.

Zaregistrujte se na webinář s předstihem. Zařadíte se tím do soutěže o dárky v hodnotě 1.500,- Kč. Na této stránce je i seznam hostů, kteří budou ve vysílání povídat a o čem.

Pro ty z Vás, kterým praktičtí lékaři, zaměření na tzv. západní medicínu, nedokázali pomoci, tato videa obzvlášť a ze srdce doporučuji. Dostanete se až ke kořenům skrytých problémů, v osvěžujícím záblesku poznání pochopíte skryté souvislosti a co hlavně? No přece.. Uzdravíte se 🙂

734059_10201268033252574_946138390_n

Pokud jste zde poprvé a žádné video ze série Základy celostní medicíny jste neviděli, honem to napravte. Videa jsou úžasná 🙂

>> CHCI SE PODÍVAT NA VIDEA <<

S přáním poznání a uzdravení pro celé Vaše okolí

Jan Čejka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..