Brány Siónu se zavírají o půlnoci

Cesta z Matrixu vede přes Sión. Sión? Jaký Sión?

Sión je podzemní město rebelů v kultovním filmu Matrix. Je to poslední útočiště zbytků kdysi většinou svobodného lidstva. Vše ostatní ovládl Matrix.

Sión

Sión

A co že je Matrix? Matrix je systém, který celý svět řídí. Využívá lidí nevědoucích a zapojených k získávání energie. Důležité pro toto spojení je, aby takto zapojení lidé o tom nevěděli. Udržuje je s sladké nevědomosti zdáním pohodlí a tzv. normality.

Občas se mezi normálními lidmi objeví vyslanec ze Siónu a nabídne jim možnost…

Červenou nebo modrou pilulku? Chceš se probudit, nebo tady zůstaneš?

Víš, že si hodně často vybírají modrou pilulku? Strach ze změny je velmi silný. Co se stane, když vykročím do neznáma? Není lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše?

Univerzální recept nemám. Volba je na každém z nás. Je pro Tebe přitažlivější SVOBODA nebo POHODLÍ a zaběhaný stereotyp? I když VÍŠ, že tohle pohodlí tak trochu smrdí?

Já jsem si vybral svobodu. Svobodu a poznání. Touhle cestou jdu už několik let a mým posláním je poznání svobody sdílet. Se všemi bytostmi, i s TEBOU. Prostě jít příkladem.

Volba je DNES na Tobě.

Matrix nyní představuje Systém, společnost, civilizovaný svět… Sión přišel v podobě Neurorestartu.

Tak, jako v Siónu ukazují probuzeným skutečný svět a odpojují je od Matrixu, v Neurorestartu si můžeš z hlavy odstranit škodlivé programy systému a civilizovaného světa. Můžeš se osvobodit.

Rozhodni se DNES. Brány Siónu se zavírají o půlnoci.

 VOLÍM SVOBODU

Setkáme se? Já jsem již za branou. I přes to, že Neurorestart je mnohým trnem v okuNa FB se odkaz na něj dokonce blokován. Nenechal jsem se zastavit.

PS:

S přáním svobodné volby z vlastního srdce
Jan Čejka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..