Jak si říct o svou cenu bez použití klacku?

Znáte svou hodnotu? To je napoprvé docela makačka. A co teprve si o svou cenu říct? Umíte lidem klidně a s pevnou důvěrou ve svou hodnotu říct, co za svou pomoc chcete?

Samozřejmě že ze začátku by se většině líp mluvilo s klackem v ruce. Vlivem civilizace a dlouhodobě předávaných programů, že říct si o odměnu je sprosťárna a pomáhat ostatním přece musíme zadarmo, se slova o vlastní hodnotě zadrhávají v krku, mozek mrzne a myšlení hází zpátečku.

Ale co se s tím dá dělat? Jasně že na prvním místě si doladit postoj k vlastní hodnotě a hodnotě své práce. Pokud v tomhle máme jasno, podstatně líp se o tom mluví s ostatními.

A nenechte si zkazit náladu tím, že i potom se nějaký ten knedlík v krku objeví. Programy vlastní nedůležitosti jsme si pečlivě budovali hromady let, takže klidně nějaký ten týden může trvat, než je překopeme a zaslouženou odměnu dostaneme 🙂

Mě v tomhle hodně pomohl Neurorestart. Makali jsme na sobě v kuse 21 dní.

Poslední dobou se s různými kurzy roztrhl pytel. Teď zrovna se například objevily 3 najednou, které se zaměřují na zlepšení schopností, jak se prosadit. Sami se podívejte, jestli vám některý z nich může být k užitku. A pokud jo, prostě to zkuste. Výsledek Vám vynaloženou energii mnohonásobně vrátí. Mám to vyzkoušený 🙂

  • Tak jako první z nich je Akademie rétoriky. Zabývá se dovedností dosáhnout slovem svého záměru, čili rétorikou. Bude mít uplatnění jak pro kouče, manažery, v psychologii prodeje, umění argumentace, umění copywritingu a pracuje i s technikami NLP a věnuje se obraně proti slovní manipulaci z druhé strany (aktuální teď před volbami).
   Bude však zaměřen i pro oblast osobních vztahů, v rodině či mezi partnery. Naší lektorkou je známá herečka Jitka Sedláčková, mezi lidmi známá ze seriálů, jako Ordinace či Ulice a která se věnuje profesionálně již 5 let výuce rétoriky.
  • další je ebook Jak napsat neodolatelnou nabídku. Zabývá se přímo uměním napsat text, který čtenáře zaujme. Prohozením dvou slov v nadpisu můžete přitáhnout třeba 10x víc zájemců. A tím samozřejmě i potenciálních zákazníků. A jen tak od boku vyhodíte jedno další slovo,tři změníte a z té 10x větší bandy si jich 5x víc koupí Váš produkt. Takže máte hned 50x víc zákazníků 😀
   Stáhněte si ebook zdarma. Pokud se Vám zalíbí a koupíte si rozšířený placený, vložte při nákupu do poznámky slovo ČEJKA. Dostanete jako nadstandardní bonus 3 měsíce emailové podpory zdarma 🙂
  • a ještě tady máme kurz s výmluvným názvem Mít vliv, ve kterém se můžete naučit, jak nejlépe přesvědčovat a stát se úspěšnými. Můžete získat zdarma přístup do sekce s technikami o přesvědčování a ovlivňování.

Sami vidíte, že teď se nám obzvlášť urodilo. Stačí si vybrat. Takže pokud chcete, jděte do toho. U každé z nabídek je ukázka zdarma.

Přeju Vám šťastnou ruku při výběru 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..