Šťastný introvert

Jsi GENIÁLNÍ a ostatní to NEVIDÍ?

Jsi nervózní, když Ti někdo kouká přes rameno? Když máš mluvit před hromadou lidí? Když se máš prodat?

A přitom VÍŠ, že na to máš? Že je to problém ostatních, že Tě nechápou?

Jasně, taky to znám. Mám s tím spoustu zkušeností. Dost dlouho jsem to ani nevnímal. Netušil jsem, že s ostatními neumím mluvit sám o sobě.

Prostě jsem žil ve svém světě. Jasně, byla se mnou legrace. Vyprávěl jsem spoustu vtipů. Ale když jsem měl pozvat na rande hezkou holku, neuměl jsem mluvit. Pokud mě teda téma rande vůbec napadlo. Když měla v ruce telefon, nebo seděla u počítače, pokecali jsme si o technice parádně. Ale záviset na mě budoucnost lidstva, tak vymřeme 🙂

Introvert

Dnes je to podstatně lepší. Naučil jsem se mluvit před lidmi o tom, co umím a v čem jsem expert. A taky se postupně zlepšuju v umění říct si o odměnu. Ne jen o almužnu. Vím, že jsem borec a mám nárok na takovou odměnu, že to pro ostatní budu dělat rád. A jde mi to čím dál líp 🙂

Další parádní příklad „úspěšného introverta“ je Pavel Říha, jeden z nejúspěšnějších českých infopodnikatelů. Za letošní rok si vydělal několik milionů, což je pro něj velmi silná změna.

Jako nejúspěšnější affiliate partner programu Email Academy Premium získal dokonce automobil Aston Martin, se kterým jezdil agent 007 James Bond. Samozřejmě kromě balíku peněz jako partnerské provize.

A to je taky introvert, který se postupně učí si věřit.

Něco Ti to připomíná a při čtení si připadáš, jako když koukáš do zrcadla? Tak to by Tě mohly zajímat stránky Šťastný introvert. Ano, je to online, bez nutnosti někam jezdit. Stačí počítač s internetem 🙂

Jako introverti máme spousty možností. Ve svém nitru vidíme obraz celého vesmíru. Vše, co je kolem nás, vidíme v sobě. Stačí jen objevit naši cestu a jít po ní.

Mrkni na tuhle stránku a podívej se, jak Ti může změnit život:

 

Objev v sobě Sílu Introverta

 

 

Jak naložit se svou introvertní povahou? Jak ji nebrat jako něco špatného a místo toho ji využít ve svůj prospěch? To byla témata, která jsem dlouhé roky řešil – nakonec se povedlo a dnes jsem se svojí povahou spokojen. Uvědomil jsem si, že život není o tom, zda je člověk introvert či nikoliv, ale jestli dokáže najít a využít své silné stránky. Tuto myšlenku je třeba mezi introverty šířit a proto jsem byl nadšen z toho, když před několika měsíci přišla moje mamka s nápadem vytvořit pro introverty online kurz. Od té doby uběhly měsíce příprav a nyní je to tady — nový online trénink o tom, jak to udělat, abyste se jako introvert cítili ve většinově extrovertní společnosti dobře. Jak se sebou pracovat a dosáhnout svůj plný potenciál… online kurz zaměřený na introverty je něco, co mi dlouho chybělo, nyní je tu za velmi dobrou cenu a já ho vřele doporučuji. Vstupte tedy a potkáme se třeba u mého bonusu k tomuto kurzu.

~Pavel Říha – introvert, online podnikatel

Držím Ti palce..
Jan Čejka, šťastný introvert s výhodami

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..