Můžou affiliate programy uškodit?

Postupně zjišťuju, že propagace několika produktů současně (online kurzů, programů a jiných) je kravina.
I když se mi líbí a vím, že spoustě lidí můžou pomoct.

Ona i propagace jednoho programu a když skončí, tak zase dalšího, není nic moc. Pořád jsou to programy někoho jiného. A jejich propagací můžu ztrácet svou identitu.

Protože když propaguju program někoho jiného, nemám tolik prostoru na psaní vlastních článků a myšlenek.

A mí přátelé a známí čtou ode mě myšlenky někoho jiného místo toho, aby ode mě četli myšlenky moje.

To je každou chvíli dilema. Mám všechno dělat sám? Všechno, o čem vím, že mým známým může pomoct (a že se na to pořád ptají), mám pro ně chystat sám?

Nebo využít něčeho, co se právě teď objevilo a říct jim o tom? Když je to přesně to, co jim teď může pomoct. Když je mi jasný, že je to zase nasere a nebudou mi věřit?

Co byste dělali Vy? Připravili pro ně informace přímo od sebe? I když by byly v principu ty samé, jaké jsou právě teď k dispozici od někoho jiného? Od někoho, kdo už to má nachystaný, dal si s tím hromadu práce a fakt je to přesně to, co hledají?

Doporučili byste jim to, nebo znovu objevovali kolo? A pak byste poslouchali, že na nich chcete vydělávat? Že je to zase nějakej ten afilejt?

Teď pozor – přijde paradox 🙂

Že je to cesta po šikmé ploše jsem zjistil …tady to je… z online programu, který spolu s kolegou přichystal kamarád. A, ano, je to online program, ve kterém jsem zaregistrovaný jako partner. To je ten paradox. V programu, ve kterém jsem affiliate partnerem, jsem si uvědomil, jak je záludný být affiliate partnerem.

Při jeho sledování jsem zjistil, jak je důležité psát o svých myšlenkách a pocitech a ne o jiných. I když je to za peníze.

A tady je společný prvek s jinými propagačními články. Přikládám odkaz (ano, je to partnerský odkaz a když na něj kliknete a přihlásíte se do kurzu, riskujete, že dostanu provizi) – Banán za milion. Ano, dávám sem affiliate odkaz a současně vás varuju, že je to affiliate odkaz. Chci vám dát možnost se na to podívat i když je to propagace programu někoho jiného. Protože mě pomohl si uvědomit, jak je důležité stát si za svými názory místo slepé propagace cizích, byť je to za peníze. I když Peníze miluju 🙂 Pokud si s tím dáte práci, můžete odkaz zkopírovat bez affiliate kódu. Bude pořád fungovat, akorát bez provize pro mě. Záleží na vás, co vám připadá důležitější. Takže odkaz je tady jen jednou, aby jich v článku bylo co nejmíň 🙂

Dnes (v neděli 29.6. od 20:15) se těším ještě na poslední online webinář, ve kterém zase získám motivaci ke změnám a propagaci sebe sama. Pokud vás taky štve hromada online programů od všech a na všechno, paradoxně právě tenhle vás může potěšit. Je o integritě a pravdivosti každého z nás. Jak být sám sebou.

Já se těším a s plným vědomím toho, co dělám, vám ho doporučuju.

Peníze vás to může stát jen když půjdete do placené části.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..