Jak za 21 dní nastartovat uzdravení bez neustálých návštěv lékařů?

Co je Vědomé uzdravení?

Vědomé uzdravení je jediná možná cesta pro každého, koho už nebaví opakovaně vkládat svůj život do rukou někoho jiného. Pro každého, kdo je připraven převzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Pro Vás, pokud se chcete konečně uzdravit a nechcete se pořád dokola vymlouvat na to, že doktoři nevědí, co je s Vámi.

 • Vědomé = s plným vědomím a pochopením toho, co a proč se děje
 • Uzdravení = obnova harmonického stavu, ve kterém dochází k léčení potíží projevených, i těch prozatím skrytých

Tento mnou objevený, úspěšně ověřený a funkční postup je použitelný v případě jakýchkoli fyzických problémů. Stačí mít otevřenou mysl a zkusit to.

Současně Vám Janinka JA-GA Čejková pomůže pochopit, proč nemoc vznikla a jak se jí pro příště vyhnout. Pokud chcete pochopit 🙂

Možnost uzdravení Vám nabízím formou jednodenního prožitkového kurzu.

Můj příběh

Posledních několik let se u mě začaly objevovat velmi nepříjemné problémy s klouby. Bolelo to jako čert a netušil jsem, co to je. Začalo to většinou zánětem na pravém palci u nohy, občas na levém. Někdy se zánět přesunul i na kotník u nohy. Bolest a citlivost vždy přetrvala několik dnů a intervaly se zkracovaly.

Zjistil jsem, že mám Dnu a že se podle lékařů nedá úplně vyléčit. Že je to na celý život a pořád už bude potřeba dodržovat speciální dietu a že ani ta zase tak moc nepomáhá.

V důsledku geneticky způsobené chyby v metabolismu purinů se v kloubních pouzdrech usazuje krystalizovaná kyselina močová. A kyselina močová, potvora jedna, má krystaly zrovna v podobě jehliček.

Dna

Dna, karikatura Jamese Gillraye z roku 1799

Umíte si představit, jak to bolí, když se do kloubu zabodávají tisíce malých ostrých jehliček?

Ale já jsem se vyléčil. Rozhodl jsem se, že názory lékařů se nenechám omezovat. Uzdravil jsem se a dokonce odstranil i údajně trvalé deformace kloubů – bez jakýchkoli potravinových doplňků nebo léků. A bez chirurgického zákroku.

První úspěšný experiment proběhl v dubnu roku 2014.

 

Vědomé-uzdravení---ověřeno

Mé jméno je Jan Čejka, narodil jsem se v roce 1971 a již čtvrt století se věnuji léčení a uzdravení, poznání těla i ducha a energií kolem nás.

[note color=“#80ff00″]Ukážu Vám, jak se uzdravit. Provedu Vás cestou nastartování samoléčících procesů ve Vašem těle.[/note]

Nabízím Vám [tooltip position=“right“ color=“sky-blue“ delay=“0″ tooltiptext=“vědecky ověřenou“ tooltiphead=“vědecké ověření“]vědecké bádání a výzkum je jednou z mých velkých vášní – zkoumám a bádám kudy chodím – jsem vědec celým svým srdcem a tuto cestu jsem sám na sobě vyzkoušel a ověřil její výsledky[/tooltip] cestu k pozvednutí pochodně uzdravení a zahnání nemocí zpátky do lesa.

Už Vás nebaví udržování ve stavu pacientů pro účely statistik a plánované vytěžování čekáren praktických lékařů?

Prožitkový kurz

Kurz probíhá od 9:00 dopoledne do 17:00 odpoledne s přestávkou na oběd. V průběhu kurzu Vám předám mé znalosti a zkušenosti s léčením sama sebe. Osobně si vyzkoušíte všechny potřebné techniky a budete mít dostatek prostoru pro konzultace, pokud budete potřebovat s některou technikou poradit více do hloubky.

Oběd si každý účastník zařídí sám, nebo se za odměnu 100 Kč pro kuchařský tým přidá ke společnému pochutnání na téma vegetariánské těstoviny 🙂

Nejbližší plánované termíny

termín podrobnosti
sobota 23.8.2014 Nesměřice, Zruč nad Sázavou
(navštivte událost na Facebooku)

V sobotu 23.8.2014 proběhne prozatím poslední veřejný kurz před spuštěním kurzů v online podobě. Potom budou prožitkové kurzy dostupné pouze absolventům online kurzu, kteří budou mít zájem o intenzivnější tréning.

Hodnota kurzu

Co účastí na kurzu získáte?

[list icon=“tick“]

 1. Ušetříte hromadu peněz za léky.
 2. V závislosti na povaze nemoci můžete ušetřit další balík peněz za speciální zdravotní pomůcky.
 3. Získáte spoustu času, který jste do teď trávili u doktora a v čekárně.
 4. Ve volném čase, který byste jinak trávili u doktora, můžete dělat to, co Vás baví. Třeba se koupat v moři, nebo si malovat.
 5. Získáte přístup do členské sekce, která slouží k dalším konzultacím a sdílení zkušeností absolventů kurzu.

[/list]

Cena za léky a zdravotní pomůcky není zanedbatelná. Jako by nestačilo, kolik je potřeba platit na povinné zdravotní pojištění, tyto další náklady mohou být třeba několik tisíc za každý rok. Čím dříve se uzdravíte, tím víc peněz získáte pro sebe 🙂

Účastí na kurzu získáte jedinečné postupy a ušetříte spoustu peněz výměnou za zlomek ceny ve formě poplatku za kurz.

PavlaNovakova[blockquote align=“none“ cite=“~Pavla Nováková, radost-ze-zivota.com“]Velice děkuji Janu Čejkovi za možnost zúčastnit se převratného semináře Vědomé uzdravení. Tento seminář se objevil právě v době, kdy jsem věděla, že mé tělo je schopné se uzdravit samo, ale hledala jsem jak mu to mám říct. Co mám udělat pro to, aby tělo vědělo, že se má uzdravit. Mé tělo po tomto semináři zažívá nepopsatelné okamžiky, kdy je šťastné a vděčné, že mu věnuji tolik pozornosti, že je pro mě důležité. Práce s energiemi si mé tělo velice užívá a je více než spokojené. Vědomé uzdravení praktikuji každý den a komunikuji tak se svým tělem. Jsem velmi ráda, že jsem měla tuto příležitost objevit postup vědomého uzdravení a začít si tvořit svůj život v oblasti svého zdraví. Tento seminář doporučuji všem, pro které je zdraví důležité, ať už řeší nějaký aktuální zdravotní problém nebo preventivně chtějí mít své tělo v rovnováze a nemocím předejít. Vaše tělo Vám bude děkovat již v průběhu tohoto semináře. Sama jsem to zažila a nikdy předtím jsem si takové pocity nedokázala ani představit. Během semináře jsem měla také možnost získat nezaujatý pohled na příčinu mých zdravotních potíží díky Janince Čejkové, kdy jsme společně odhalily, co se za zdravotními potížemi skutečně skrývá a získala jsem důležité informace jak postupovat, abych samotnou příčinu potíží odstranila. Ještě jednou moc děkuji za další pozitivní změnu v mém životě a těším se na další setkání.[/blockquote]

Cena kurzu

Cena kurzu je jen 1900 Kč za osobu.

Za tuto částku získáte mou pozornost zaměřenou na Vaše uzdravení, předání mnou pracně získaných znalostí a zkušeností, meditační a léčivé techniky zaměřené na uzdravení a spuštění samoléčícího procesu a navíc zdarma výše uvedené bonusy.

Do 50% z ceny je možné i [tooltip position=“right“ color=“sky-blue“ delay=“0″ tooltiptext=“jiné vyrovnání“ tooltiphead=“Co je možné nabídnout místo peněz?“]Třeba nějaké dobroty z lokálních zdrojů (vajíčka, řezník), něco co vydrží déle (čokoláda, třtinový cukr, medovina), poukázky na jídlo, obědy, a další použitelné záležitosti. Podstatné je, aby to bylo bez chemie a nebylo to z hromadných chovů. Pokud chcete tuto možnost využít, nejdřív se ozvěte nebo to v rezervačním formuláři napište do komentáře, ať se domluvíme, jestli nabízené komodity zvládneme využít.[/tooltip].

Rezervační záloha, splatná při objednání, je 700 Kč za osobu. Informace, kam poslat zálohu Vám přijdou emailem po vyplnění přihlášky. Zálohu posílejte tak, aby byla na mém účtu alespoň 3 dny před konáním akce. Pokud už to nejde, zavolejte mi a domluvíme se.

[note color=“#ffff80″]V rámci jednoho termínu kurzu nabízí Janinka možnost konzultace k odhalení příčin nemoci maximálně 3 účastníkům. Z časového hlediska není možno zvládnout více konzultací při jednom kurzu. Záleží na pořadí Vaší registrace a zaplacení zálohy. Samozřejmě si můžete domluvit i samostatnou konzultaci, ale ta již není v ceně kurzu.[/note]

Zájemci o bližší informace volejte na můj telefon 734 391 524.

Bonusy

[list icon=“tick“]

 1. Ve formátu PDF získáte přepis jednotlivých probíraných bodů celého postupu (tzv. checklist), abyste mohli jednoduše pokračovat sami doma i kdekoli na cestách. Běžná cena tohoto PDF je 150 Kč.
 2. Je důležité odstranit i příčiny nemoci. Jako bonus získáte konzultaci s Janinkou zaměřenou na odhalení příčiny Vašich potíží, abyste se jim příště mohli vyhnout. Běžná cena této konzultace je 700 Kč.

[/list]

A bude to fungovat?

Léčením a uzdravováním se zabývám již od roku 1987. Takže již přes čtvrt století si opakovaně ověřuji, že když chcete, dokážete cokoli. Důležité je vybrat si, jestli chcete a vědět jak na to.

Takže ANO. Pokud jste se rozhodli uzdravit, přijeďte a fungovat to bude. Pokud jste se rozhodli, uzdravíte se.

Na kurzu nastartujete proces uzdravení a v průběhu následujících 3 týdnů z něho vytvoříte automatický proces.

Poznáte nové možnosti. Váš život již nikdy nebude jako dřív.

Čím dříve se rozhodnete, tím lépe pro Vás 🙂

100% garance kvality

Ručím Vám za to, že pokud se tak rozhodnete, tak se uzdravíte.

garance-01Pokud i přesto v průběhu dopoledne a oběda zjistíte, že kurz pro Vás není, rozhodnete se, že se neuzdravíte, a sdělíte mi to, vrátím Vám celou částku, kterou jste za kurz zaplatili.

Těším se na Vás

podpis-modry-svetly

 

Přihláška ke kurzu

Chcete se uzdravit? Vyplňte rezervaci ještě dnes.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefonní číslo

  Společný oběd

  ANO, přidám se ke společnému obědu a odměním kuchařský tým částkou 100 Kč

  Vaše zpráva (vzkaz)

  2 komentáře u „Jak za 21 dní nastartovat uzdravení bez neustálých návštěv lékařů?

  1. Pingback: Jaké bylo naše setkání s Uzdravením? - Vědomé Uzdravení

  2. Pingback: Srdečné pozvání - Ohnivá žena

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..