Návod k uzdravení

Chcete vědět, jak jsem si vyléčil Dnu?

Tady je můj ověřený a funkční návod.

Pro jeho aplikaci se určitě hodí vstřícný postoj k metodám alternativní medicíny. Nebo alespoň takový stupeň zoufalství, aby bytost toužící po uzdravení na chvíli zapomněla na zažité předsudky.

Posledních několik let se u mě začaly objevovat velmi omezující problémy s klouby. Bolelo to jako čert a netušil jsem, co to je.
Začalo to většinou zánětem na pravém palci u nohy, občas na levém. Někdy se zánět přesunul i na kotník u nohy.
Bolest a citlivost vždy přetrvala několik dnů a intervaly se zkracovaly.

V minulém roce jsem se na netu dočetl o příznacích a průběhu zánětů při Dně, takže jsem zjistil, že je to i můj případ.

Taky v období mezi záněty se postupně objevila zvýšená citlivost kloubů.
Což je nejspíš způsobeno deformací kloubů, ke které v tomto období dochází.

Dočetl jsem se, že situaci lze částečně řešit speciální dietou a pohybem.
A taky že tato dieta je na celý život, protože Dna je způsobena poruchou metabolismu při odbourávání purinů a následném nedostatečném vylučování kyseliny močové, která se usazuje v kloubech. Že je způsobena chybou v DNA (genetickém kódu) a nelze vyléčit.

Což je něco pro mě. Jak někdo řekne, že něco nejde, je mi jasný, že je to ptákovina. Tak jsem se do toho pustil 🙂

Mám zkušenost, že vyléčit se dá cokoli. A že léčivé procesy lze spustit vědomě. Stačí se s tělem domluvit a sdělit mu mé přání, co má dělat.

Výsledkem je klid, osvobození od bolestí a napravení tvaru kloubů, takže je opět mohu ohýbat tak jako dřív bez omezení.

Návod – opakovat 1x za den

Takže jsem nastartoval každý den (nejlíp hned ráno, když to šlo) tento proces:

  • V klidu vsedě jsem se vědomě spojil se zemí i vesmírem. Spojil jsem v srdci energie ze země a z vesmíru do jasného bílého světla.
  • Ho'oponopono – několikrát jsem svému tělu vyjádřil lítost nad tím, co jsem mu svým přístupem způsobil, požádal ho o odpuštění, poděkoval mu za vše, co pro mě dělá a řekl mu, že ho miluju. Každé sdělení vycházelo ze srdce a hluboce jsem ho procítil.
  • Spuštění samoléčících procesů – oznámil jsem tělu mé přání a požádal ho o spuštění samoléčících procesů. Požádal jsem o nápravu všech škodlivých odchylek v genetickém kódu, o harmonizaci metabolismu a všech procesů tak, aby tělo fungovalo optimálně a poskytovalo mi plnou podporu v plnění mého poslání.
  • Náprava kloubů – požádal jsem o nápravu tvaru kloubů a všech omezujících deformací v mém těle.
  • Celý proces jsem zakončil vizualizací mého dokonalého těla a absolutního zdraví. A uzavřel sdělením Tak se staň, Tak se staň, Tak se staň

A to vše jsem opakoval každý den po dobu 21 dnů, aby se nastartovalo samočinné opakování celého procesu. Období 21 dnů je vědecky ověřená doba pro vytvoření nových synapsí v mozku a nastartování automatického procesu.

Pokud se chcete účinně propojit se Zemí i Vesmírem a získanou energii použít ke svému uzdravení, nabízím Vám jednu mou meditaci, která je přímo k tomu určena.

[sociallocker id=“2041″]

Tady si můžete pustit poslechnout řízenou meditaci Strom života. Optimální je při ní stát, ale můžete klidně i sedět, pokud Vám to víc vyhovuje.

[/sociallocker]

V současné době mám klid od bolestí a dokonce i deformace kloubů zmizely. Takže je můžu ohýbat stejně jako dřív 🙂

Prožitkový kurz

Chcete nastartovat své vlastní uzdravení osobně na mém prožitkovém kurzu Vědomé uzdravení?

PavlaNovakova[blockquote align=“none“ cite=“~Pavla Nováková, radost-ze-zivota.com“]Velice děkuji Janu Čejkovi za možnost zúčastnit se převratného semináře Vědomé uzdravení. Tento seminář se objevil právě v době, kdy jsem věděla, že mé tělo je schopné se uzdravit samo, ale hledala jsem jak mu to mám říct. Co mám udělat pro to, aby tělo vědělo, že se má uzdravit. Mé tělo po tomto semináři zažívá nepopsatelné okamžiky, kdy je šťastné a vděčné, že mu věnuji tolik pozornosti, že je pro mě důležité. Práce s energiemi si mé tělo velice užívá a je více než spokojené. Vědomé uzdravení praktikuji každý den a komunikuji tak se svým tělem. Jsem velmi ráda, že jsem měla tuto příležitost objevit postup vědomého uzdravení a začít si tvořit svůj život v oblasti svého zdraví. Tento seminář doporučuji všem, pro které je zdraví důležité, ať už řeší nějaký aktuální zdravotní problém nebo preventivně chtějí mít své tělo v rovnováze a nemocím předejít. Vaše tělo Vám bude děkovat již v průběhu tohoto semináře. Sama jsem to zažila a nikdy předtím jsem si takové pocity nedokázala ani představit. Během semináře jsem měla také možnost získat nezaujatý pohled na příčinu mých zdravotních potíží díky Janince Čejkové, kdy jsme společně odhalily, co se za zdravotními potížemi skutečně skrývá a získala jsem důležité informace jak postupovat, abych samotnou příčinu potíží odstranila. Ještě jednou moc děkuji za další pozitivní změnu v mém životě a těším se na další setkání.[/blockquote]

 

Podívejte se na nabídku kurzu, kde vše probereme a vyzkoušíme naživo.

 

[sexybutton size=“xxxl“ color=“green“ target=“_self“ url=“https://jancejka.cz/prozitkovy-kurz-vedome-uzdraveni/“ icon=“noicon“]Nastartovat uzdravení[/sexybutton]

Přeju Vám, ať se daří v jakékoli oblasti a moc rád si přečtu Vaše zkušenosti s tímto postupem.
Jan Čejka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..