Oblíbené Partnerské stránky

Tady je seznam mých oblíbených Partnerských stránek.

Co to znamená? To jsou stránky, které mají pro mě zajímavý obsah, se kterými souzním a píšu o nich. A co navíc – jsem zapojen do jejich partnerského programu. To znamená, že pokud se někomu, kdo přijde přes můj odkaz, jejich nabídka zalíbí a zakoupí si od nich třeba nějaký rozšířený kurz, dostanu odměnu. A protože Miluju Peníze, moc si to užívám 🙂

affiliate-marketing (1)

Pokud se chcete přidat, tady je seznam s odkazem na obsah, odkazem na registraci do partnerského programu a krátkým popisem:

[list icon=“tick“]

 • Jan Čejka (partnerský program Jana Čejky)
  Ano správně. To jsou přesně tyhle stránky a mám vlastní affiliate program. Mám partnerské programy rád, jsem přesvědčen o tom, že je to jedna z nejúčinnějších technik propagace a všechny, komu se mé stránky a nabídky líbí, vyzývám k zapojení mezi partnery 🙂
 • Ohnivá Žena (partnerský program Janinky Čejkové)
  Stránky a partnerský program manželky Janinky.
  „Jsem Ženou mnoha talentů. Probuzená Bohyně, plná emocí a lásky. Zranitelná a křehká. Maminkou čtyř dětí a partnerkou Muži se srdcem pokojného bojovníka. Mou životní cestou je vracet lidské bytosti zpět do náruče Matky přírody – Země. Radostně a hravě, s úctou a respektem ke všemu živému.“
 • Manuál Moudré Ženy (partnerský program Amber Node)
  Pohanské tradice uctívají božstvo Trojjediné bohyně. Její tři podoby Panna, Matka a Stařena jsou archetypem každé z nás a našich fází vývoje. Spolu z dvacetiosmidenním lunárním cyklem se tak tvoří stezka, která nás dovede k podstatě sebe samé, k podstatě Ženy.
  V tomto duchu vznikla myšlenka na Manuál moudré ženy,k jehož užívání jste nyní zvány.
  Přináší spojení vhledů hluboké moudrosti předávané generacemi s moderními možnostmi a poznatky současného života.
 • A hurá na dovolenou (partnerský program Invia)
  Největší online prodejce zájezdů. Koho by bavilo pořád sedět v práci. Vyrazíme k moři 🙂
 • Feng Shui Academy (partnerský program Zuzanky Michálikové)
  Videokurz (workshop) na téma energie hojnosti všude kolem nás a jak ji přitáhnout. Podílejte se aktivně na svém životě, s Feng Shui průvodcem objevíte potenciál, který jste neviděli.
 • Kurzy pro radost (partnerský program Kurzy pro radost)
  Online kurzy pro všechny, z různých oblastí, zdarma i za lidové ceny 🙂
 • Jak napsat eBook za 14 dní (partnerský program Stáni Mrázkové)
  V tomto eBooku dává Stáňa čtenářům podrobný návod, jak krok za krokem napsat za 14 dní svůj eBook a pokud tento návod dodrží, je prakticky nemožné, aby na konci svůj vlastní eBook neměli!
 • Profil dynamiky bohatství (partnerský program Dynamiky bohatství)
  Osobnostní profil, který vám přesně ukáže, jak máte budovat své bohatství. Ukáže vám vaše slabé, ale především vaše silné stránky, na které se zaměřit, poskytne vám inspiraci, jak v podnikání využívat váš jedinečný talent. Dynamika bohatství vám pomůže zorientovat se v moři nejrůznějších nápadů, rad, strategií, podnikatelských příležitostí a investic a vybrat ty, které Vám přinesou nejvíce v souladu s Vaším podnikatelským proudem.

[/list]

Zvýrazněný odkaz vede na stránku s veřejným obsahem a odkaz v závorce na registraci do affiliate programu. Takže pokud Vás daný obsah zajímá a líbí se vám, můžete se do affiliate zaregistrovat, psát zajímavé články na téma, které je Vám blízké a propagovat ho svými vlastními odkazy. Budete psát o tom, co Vás zajímá a ještě dostanete peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..