Necháváte děti očkovat?

Myslíte si, že tzv. povinné očkování je vašim dětem prospěšné a posiluje jejich imunitu, nebo že působí spíše opačným směrem? Jaký na to máte názor?

Nechme teď stranou finanční stránku věci. Je jasné, že za očkování dostávají lékaři dobře zaplaceno. Ať již ve formě pozvánky na nějaký lékařský meeting v některém z přímořských letovisek jako provize od farmaceutické firmy, nebo formou odměny od zdravotní pojišťovny za lékařský výkon.

S Kryštůfkem jsme byli na očkování jen párkrát, naposledy před několika lety, a Andulka nebyla očkována vůbec. A je to velmi znát na jejich pohodě, zájmu a komunikaci s okolím a na jejich schopnostech vstřebávat a využívat informace, které k nim z okolního světa proudí. Prostě jsou to geniální sluníčka 🙂 Rozdíly ve vývoji mladého organizmu nezatíženého zbytečnými kopanci pro imunitní systém ve spojení často toxickými nosnými látkami jsou prostě, na rozdíl od běžných vzorců, snadno rozeznatelné.

Máte touhu a odhodlání udělat pro zdraví svých dětí co nejvíce? Je to ve Vašich rukou. Pokud současně i víte, jak na to, vítejte do klubu 🙂

Pokud prozatím nevíte, srdečně doporučuji Vaší pozornosti sérii zdarma dostupných osvětových videí manželů Matouškových pod názvem Základy celostního zdraví. Jsou přímo nabité zásadními informacemi. Podívejte se co nejdříve. Na úterý se chystá i živé vysílání se zajímavými hosty, do kterého si již můžete připravovat své dotazy.

963845_10201273992721557_592805562_o

Podívejte se na videa, stojí to za to >> ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

A podělte se se mnou o své názory a zkušenosti v komentářích pod tímto příspěvkem.

S přáním trvalé radosti z vývoje Vašich ratolestí
Jan Čejka

2 komentáře u „Necháváte děti očkovat?

 1. Selen Mala

  Dnes jsem se začetla do Vašich článků, ale na tento musím reagovat. Velmi by mě zajímalo jak se dá u nás v ČR nenaočkovat dítě, když je to povinné. Já i když jsem marně proti tomu bojovala, nešlo to a syn to také bohužel zdravotně odskákal. Hned po očkování dostal zánět jater a na to i jiné onemocnění. Až pak měl některé očkování zakázané a ostatní jsem doplnila homeopatiky pro zmírnění negativních účinků. Takže ze strachu jsem už neměla třetí dítě i když jsem jej velmi chtěla.
  Jinak emaily od Vás mi chodí už déle, ale naživo jsem Vás viděla až nyní na Magickém roku, nejde Vás přehlédnout 🙂 ale až doma jsem si uvědomila odkud Vás znám. 🙂 Přeji krásné, láskyplné dny Vám i Vaší rodině Selen.

  1. Jan Čejka Autor příspěvku

   Děkuji Selen. Je fajn, že mě nejde přehlédnout 🙂
   Kryštůfek (za pár dní 6 let) má jen některá očkování a Andulka (3,5 roku) je úplně bez očkování.
   Pečlivě si vybíráme dětské lékaře, kteří podporují alternativní přístup (např. homeopatii) a prozatím jsme jim říkali, že obecně očkování neodmítáme, pokud nás přesvědčí o jeho prospěšnosti. Že prozatím z různých směrů slyšíme spíš o negativních dopadech a jak jistě sami chápou, máme o zdraví dětí v případě očkování obavy.
   Prozatím to vždy prošlo.
   A když kdysi už to vypadalo, že očkování bude povinné, chvíli předtím změnili zákon a byl klid.
   Krom toho Andulka prozatím pravidelně, když se schylovalo k termínu očkování, den předtím kašlala a kýchala. Když jsme to řekli lékařce, povídala, že to ji očkovat nemůže 🙂
   Taky Vám přeji krásné dny a pozdrav vyřizuji <3

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..