Dárek – vstupenka na Neurorestart Live

Z pera Jiřího Vokáče Čmolíka, autora Neurorestartu:

Krásný den, přátelé,

protože akce roku Neurorestart Live je už za dveřmi a spousta z vás by ráda vzala 21.9. do Brna své známé, přátele, rodinu a kolegy, kteří s vámi společně sledovali videa, připravili jsme pro vás DAR.

Podívejte se na video, které jsem pro vás natočil, a dozvíte se více:

http://www.youtube.com/watch?v=yuMBXX3T1oo

[sexybutton size=“xxl“ color=“orange“ target=“_self“ url=“http://neurorestart.cz/member/bonusova-vstupenka/?a_box=vff4kwss“ icon=“ok“]chci bonusovou vstupenku[/sexybutton]

Prvních 1000 z vás, kteří si přes odkaz níže od 11.9. do 15.9. zakoupí knihu TRHÁK s mozkovým CD, dostanou jako bonus vstupenku na Neurorestart LIVE ZDARMA.

Čtěte prosím pozorně podmínky této akce:
Nabídka vstupenky zdarma se nevztahuje na jakékoliv předchozí nákupy knihy TRHÁK.
Vstupenku na Neurorestart Live ke knize zdarma dostanou pouze ti, kteří si knihu nově zakoupí přes odkaz níže, a to od 11.9. do nejpozději do 15.9. 23:55 hod.

Pokud jste si již dříve registrovali svou vstupenku zdarma v rámci bonusů z programu pod svým uživatelským e-mailem, je potřeba tyto nové objednávky na knihy se vstupenkou udělat pod jiným e-mailem. Každá vstupenka je v systému navázána na konkrétní email. Pokud budete objednávat knih se vstupenkou více, je potřeba na každou udělat separátní objednávku, a vždy s jiným e-mailem.

Zakoupenou knihu Trhák+CD v rámci této nabídky si převezme majitel příslušné vstupenky přímo na místě v Brně (vstupenka bude sloužit též jako odběrní poukaz, kniha a CD budou vydávány oproti vstupence pouze na akci v Brně, případný požadavek na dodatečné doručení bude zpoplatněn manipulačním poplatkem 100 Kč).

Vstupenka na Neurorestart Live je určena pouze pro rodinné příslušníky, přátelé a kolegy členů Neurorestartu a přístup k jejímu objednání je pouze skrze členskou sekci Neuro restart.cz.

Knihu Trhák + mozkové CD + vstupenku na Neurorestart Live ZDARMA objednávejte pro své spřízněné duše zde:

http://neurorestart.cz/member/bonusova-vstupenka/

Všechny vstupenky na Neurorestart Live budeme zasílat e-mailem v týdnu od 16.9. (ty které jste si registrovali zdarma v rámci bonusů k programu, ty které jste si přikoupili ve standard nebo VIP verzi, i ty které objednáte zdarma k nákupu knihy Trhák s mozkovým CD).

Mějte se krásně a těším se na Vás!

Děkuji,
Jiří Vokáč Čmolík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..